Aktiviteler

Türk Hamamı

Gerçek Türk Hamamı deneyimiyle nostaljik bir arınma seansı gerçekleştirin. Türk Hamamının ritüelleriyle, hoş aromalar ve bakım sayesinde hem vücudunuz hem de ruhunuzun dinlendiğini hissedeceksiniz.

Spa

Mucize’nin rahatlığını hissedin! Spa sayesinde vücudunuzu canlandırabilir, toksinleri atabilir ve metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz. Akdeniz sıcaklığını yaşayacaksınız.

Ayruveda

Hint usulü iyileştirme sanatıdır. Bu teknik ruh, zihin ve beden bütünlüğünün bir ahenk içinde olmasını sağlamayı amaçlar. Ayruveda uygulanırken çok farklı çeşitli aromalardan ve tekniklerden yararlanılır. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissetmek için ideal bir seçim!

Shiatsu

Japonca “parmak basıncı” anlamına gelir. Eller ve parmaklar farklı tekniklerle kullanılarak, bedenin enerji akış kanallarına etki edilir ve böylece vücudun kendi doğal “Sağlıklı Yaşam Akışına” kavuşmasına çalışılır.

Hot Stone (Sıcak Taş Masajı)

Alternatif terapi olarak kullanılan sıcak taş masajı vücudun enerji merkezlerini uyararak ruhsal denge ve uyumu sağlayan tedavi sanatıdır. Sıcak volkanik taşlar kullanılarak yapılan bu masaj, vücudun farklı noktalarını etkileyerek enerji akışını düzenlemeyi amaçlar.

SkinCare

Uzmanın elle, birebir ilgisiyle yapılan fizyolojik ve psikolojik rahatlatma seansıdır. Kasları gevşetip enerji akışını düzenleyerek vücudunuzu stresten arındırır. Sert ve yumuşak tempolarla tüm vücudunuzun gevşemesini sağlar.

Çocuk Kulübü

Herkesin tatilden keyif alması lazım! Minikler, uzman eğitmenler eşliğinde hem öğretici hem de eğlenceli aktivitelerle vakit geçiriyor, aileleriyle birlikte tatil yaparken hem de yeni dünyalar keşfediyor!

Gym – Fitness

Tatilde de fit kalmak hiç de zor değil! Donanımlı fitness salonumuzla çok farklı disiplinlerde sporları yapabilir, tatilin formunuzu düşürmesine engel olabilirsiniz.

Günü Yaşayın

Sinema Salonu, Dart, Masa Tenisi, Aerobik, Jimnastik, Step, Animasyon ve Gece Şovları, Tavla, Satranç, Kart Oyunları, Disko, Mini Golf